• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• W czwartek, 1 września 2022 r., spotkaliśmy się po wakacyjnej przerwie, aby rozpocząć kolejny rok nauki i pracy. Dwa miesiące wolnego czasu pozwoliły nam nabrać sił, odpocząć od szkolnego rytmu, a niektórym nawet zatęsknić za lekcjami i nauką.

Uroczystość inaugurująca rok szkolny 2022/2023 rozpoczęła się mszą świętą odprawioną przez ks. Rafała Borcza, po której członkowie społeczności szkolnej spotkali się w sali gimnastycznej na tradycyjnej akademii. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice oraz uczniowie.

Pani Dyrektor złożyła życzenia uczniom i nauczycielom z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w klasach z wychowawcami.

Przyjemnie było po dwóch miesiącach wypoczynku wrócić do szkoły, by wreszcie zobaczyć twarze kolegów i koleżanek. Przed nami dni ciężkiej i wytężonej pracy oraz oczekiwanie na przyszłoroczne wakacje. Jeszcze tylko 10 miesięcy!